Connect with us
https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/208.html?utm_source=direct&utm_medium=DIS-RES&utm_campaign=peugeot208_sektorel_mart23_TR_AP_VN_2008-P24_OnGoing_DIS-RES_A_BRD_CLICKS_NA_ICE_&utm_content=direct_display&partner_uid=HashedMail

Kamyon-Çekici

PACCAR Parts, Müşteri Başarısını Artırmanın 50. yılını kutluyor

PACCAR Parts, orta ve ağır hizmet kamyonları, römorklar ve motorlar için kaliteli yedek parçaların dağıtımı, satışı ve pazarlanmasında dünya çapında bir lider olarak bu yıl 50. yıldönümünü kutluyor. PACCAR Parts’ın kapsamlı ürün yelpazesi sürekli genişlemektedir. Şu anda en az 180.000 üründen oluşan ürün yelpazesi ayrıca, elektrikli araçlara geçiş yapan taşıma sektöründeki firmaları desteklemek için son teknoloji ürünü elektrikli araç şarj cihazlarının tam bir serisini içermektedir.

“PACCAR Parts, bu 50 yıllık dönüm noktasını kutlamaktan heyecan duyuyor,” diyor PACCAR Parts Genel Müdürü ve PACCAR Başkan Yardımcısı Laura Bloch. “Dağıtımımızın başarısı, müşterilerimize her gün olağanüstü destek sağlayan çalışanlarımızın ve bayilerimizin olağanüstü katkılarından kaynaklanmaktadır.”

Yedek Parça Sektör Değerlendirmesi

PACCAR Parts’ın ilk Parça Dağıtım Merkezi (PDC) 1973 yılında Renton, Washington’da açılarak Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve ardından dünya genelinde ek tesislerin önünü açtı. Bugün PACCAR Parts, dört kıtada 18 PDC işletmekte ve 315.000 m2 dağıtım kapasitesi sağlamaktadır. Ağustos 2022’de sevkiyata başlayan Louisville, Kentucky’deki en yeni PDC, ABD’nin orta, orta Atlantik ve güneydoğu bölgelerindeki bayiler ve müşteriler için parça erişilebilirliğini arttırdı. PACCAR Parts, Avrupa’da kıtadaki tüm DAF bayilerine tedarik sağlayan, kamyon parçaları endüstrisinde referans teşkil eden ve %99,99’dan az olmayan bir teslimat güvenilirliği sunan dört Parça Dağıtım Merkezi (Eindhoven, Leyland, Budapeşte, Madrid) işletmektedir.

PACCAR Parts PDC’leri müşteri hizmetlerini iyileştirmek üzere geliştikçe 1973’te yaklaşık 180 lokasyondan oluşan bayi ağı, bugün dünya çapında 2.300’den fazla lokasyona genişledi ve bu lokasyonların yaklaşık 1.100’ü Avrupa’da yer almakta. Bu durum, ürünlere erişimi kolaylaştırmakla birlikte teslim süresini kısalttı ve servis fırsatlarını artırdı.

‘Tek durak noktası’

PACCAR Parts, taşıma sektöründeki firmaların filoları için gerekli olan her şeyi tek bir yerden alabilecekleri ‘One Stop Shop’ stratejisi kapsamında, evrensel kamyon ve treyler parçaları programını 1995 yılında TRP adı altında uygulamaya koymuştur. 60.000’den fazla ürün ile tüm kamyon ve treyler markaları ve atölye ürünleri için sunulan bu parçalar, kamyon endüstrisindeki en kapsamlı parçalardır. Küresel TRP perakende ağı, 99’u Avrupa’da olmak üzere dünya çapında 42 ülkede 271 mağaza içermektedir.

workhouse

Global e-ticaret programı

Güçlü tedarikçiler ve iş ortaklarıyla birlikte, PACCAR Parts’ın müşteri odaklı çalışanları, araç çalışma süresini ve memnuniyetini artırmak için yenilikçi hizmet odaklı programlarını tanıttı. PACCAR Parts Filo Hizmetleri, Avrupa’da 260.000’den fazla araç ve 140.000 treyler işleten 1.100’den fazla ticari filoyu desteklemektedir. PACCAR Parts’ın global e-ticaret programı, müşterilerin ihtiyaç duydukları parçalara 7/24 çevrimiçi olarak erişmelerini sağlar.

Bloch, “Güçlü 50 yıllık, birinci sınıf bir tedarikçi ve güvenilir bir ortak olma, geleneğimizden gurur duyuyoruz” dedi. “Yeni teknoloji kullanımımızı genişletmeyi ve önümüzdeki 50 yıl içinde müşterilerimiz için örnek teşkil edecek hizmet desteği sunmayı şimdiden dört gözle bekliyoruz.”

PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek şunları ekledi: “DAF bayileri aracılığıyla ürün ve hizmet tekliflerimizi sürekli genişletiyoruz. Örnek olarak, müşterilerimizi elektrikli araçlara geçiş sürecinde desteklemeye fazlasıyla hazırız. PACCAR Parts, her türlü elektrikli araç için tam bir mobil ve sabit PACCAR şarj cihazı yelpazesi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda elektrikli ticari araçlar için her türlü yedek parçayı da sağlıyor.”

Küresel dağıtım gelişmeye devam ettikçe, PACCAR Parts, mükemmel tedarik zinciri performansı ve artan ürün kullanılabilirliği sunarak müşteri hizmetlerini, teknik desteği ve üretkenliği yeni seviyelere taşımaya devam edecektir.

 

Tıkla Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamyon-Çekici

DAF Trucks, en iyi performans gösteren tedarikçileri ödüllendiriyor

DAF, tedarikçilerin ürün geliştirme, operasyonlar ve satış sonrası destek alanlarındaki başarılarını değerlendirmek için kapsamlı Tedarikçi Performans Yönetimi Programından (SPM) yararlanıyor. DAF’ın Eindhoven’daki genel merkezinde düzenlenen 2024 DAF SPM Recognation Event sırasında çok sayıda tedarikçi onurlandırıldı.

Bir PACCAR şirketi olarak DAF, her yıl SPM Programında en iyi performans gösteren tedarikçilerini ödüllendiriyor. Bu onur, SPM Uzmanı, Lider ve Başarılı statüsüne ulaşan tedarikçilere verilir. SPM Programı, DAF ile tedarikçileri arasındaki işbirliğini ve sürekli iyileştirmeyi teşvik ederek performans iyileştirmelerine ve ürün yeniliklerine yol açar.

“DAF, 2023 SPM ödülünü kazananları ödüllendirmekten mutluluk duyuyor. DAF Yönetim Kurulu Üyesi ve PACCAR Satın Alma İcra Direktörü Jos Smetsers, “SPM Programına gösterdikleri bağlılık, DAF ile güçlü ortaklıklarını gösteriyor” dedi. “DAF’ın başarısına olan katkılarına değer veriyoruz”,

2023 SPM Ustaları:

Bharat Forge (Hindistan –güçlendirilmiş aks ve motor bileşenleri), Fiberpachs (İspanya – dış metal levha bileşen parçaları), Schulz Automotiva (Brezilya – demir döküm çözümleri), Ramkrishna Forgings (Hindistan – güçlendirilmiş aks bileşenleri), Theuws Group (Hollanda – dış bileşenler), Goodyear (ABD – lastikler) ve Berco (Hollanda – iç bileşenler).

Ayrıca 22 tedarikçi 2023 SPM Lideri, 47 tedarikçi ise 2023 SPM Lideri olarak onurlandırıldı. 2023 SPM Başarılıları:”Tedarikçilerin bağlılığı başarımız için kritik önem taşıyor ” dedi. “Bu tedarikçilerin SPM Programındaki çabalarını ve başarılarını büyük ölçüde takdir ediyoruz.”

Continue Reading

Kamyon-Çekici

DAF Trucks Vlaanderen “Factory of the Future” seçildi

DAF Trucks Vlaanderen “Factory of the Future” (Geleceğin Fabrikası) ödülüne layık görüldü. Bu prestijli ödülle, DAF’ın Belçika Westerlo’daki kabin ve dingil fabrikasının, dünyanın alanında en modern tesislerinden biri olarak en gelişkin ve ileri teknolojiye sahip bir tesis haline dönüşümünün etkileyici hikayesi takdir görüyor.

Belçika teknoloji federasyonu Agoria, her yıl Belçika’daki belirli sayıda öncü ve sürdürülebilir üretim tesisine Factory of the Future sertifikalarını teslim ediyor. Agoria; Flaman, Valon ve Brüksel bölgesinde teknoloji ve metal endüstrisinde 2000’den fazla şirket ve 320.000 çalışanını temsil ediyor. Belçika endüstrisinin gücünü artırmak için yenilikçiliği teşvik etmeyi amaçlıyor.

“Harika bir örnek”
 “DAF Trucks Vlaanderen, ‘Factory of the Future’ için harika bir örnek. Teknoloji sektörümüz, yalnızca güçlü şekilde yeniliği sürdürerek uluslararası alanda rekabet edebilir. Bunu teşvik etmeye ve desteklemeye devam etmeliyiz. Verimliliğimizi artırmanın ve Avrupa endüstrisinin içinde bulunduğu dijital ve çevre dostu yarışı önde götürmenin en iyi yolu bu! Bu aynı zamanda Flaman endüstri politikasının da mutlak odak noktası olmalıdır,” diyor Agoria Flaman Genel Direktörü Jolyce Demely.

“Gerçek ekip başarısı”
DAF Trucks için bu başarı, tesisin yeni nesil araçların üretimine hazırlanmak için yaşadığı önemli geçişin gerçek bir kanıtı.
“Öncelikle bu, gerçek bir ekip başarısıdır. Birlikte çevre dostu boya atölyesi, son derece robotize beyaz gövde tesisi ve iş arkadaşlarımız için olağanüstü ergonomi sunan yepyeni iç döşeme hattı gibi tamamen yeni bir kabin fabrikası geliştirip gerçekleştirdik,” diyor DAF Trucks Vlaanderen İdari Direktörü Stijn Van Eyken.

Van Eyken sözlerine şöyle devam ediyor: “Ayrıca, dingil fabrikası en yüksek kalitenin yanı sıra optimum çalışma koşulları da sunacak şekilde tamamen yeniden tasarlandı. Yeni Nesil DAF XD, XF, XG ve XG+ kamyonların, Westerlo’da üretilen mükemmel kabinler ve dingiller sayesinde de 2022 ve 2023 yıllarının International Truck of the Year ödülünü kazandığından eminim. ‘Factory of the Future’ ödülünü almak, yüksek teknolojili üretim sektörünün Belçika’da ne kadar başarılı olabileceğini bir kez daha gösteriyor.”

Sertifika, Flaman Başbakanı Jan Jambon tarafından Stijn Van Eyken’e verildi.

Continue Reading

Kampanya

Scania’dan Bakım Anlaşması Kampanyası

Scania, araçlarına özen gösteren ve en yüksek performansı elde etmek isteyen müşterileri için özel bir bakım anlaşması kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında, araç sahipleri yüzde 20’ye varan indirim ile 3 ay boyunca avantajlı kredi imkanından faydalanabilecekler.

15 Mart 2024 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan 4×2, 6×2 ve 8×2 araçlar yararlanabilecek. Sadece Scania Oil içeren paketler için geçerli olan bu kampanyanın kredi finansman şart ve seçenekleri VDF-Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. tarafından sağlanıyor.

60.000 TL tutara kadar olan kredilerde 3 ay vade için 0 ve 6 ay vade için yüzde 0,73 faiz tutarları geçerli olacak. 80.000 TL tutara kadar olan kredilerde 3 ay vade için 0 ve 6 ay vade için yüzde 1,72 faiz imkanından yararlanılabilecek.

Satılan her 2 Scania’dan 1’i Bakım Anlaşmalı

Scania’nın müşterilerinin araçlarının operasyonel devamlılığı ve servis bakımı ile en yüksek ikinci el değerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla sunduğu bakım anlaşmaları,

büyük ilgi görüyor. 2023 yılında satılan her 2 Scania araçtan 1’i bakım anlaşması tercih etti.

Türkiye geneline yayılmış tüm yetkili servislerde geçerli olan bakım anlaşmaları ile Scania, müşterilerinin araç bakım maliyetleri ile birlikte toplam işletme maliyetlerini daha da düşürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

 

 

Continue Reading
Reklam
Reklam
Reklam

En Çok Okunanlar

Copyright © 2023