Connect with us
https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/208.html?utm_source=direct&utm_medium=DIS-RES&utm_campaign=peugeot208_sektorel_mart23_TR_AP_VN_2008-P24_OnGoing_DIS-RES_A_BRD_CLICKS_NA_ICE_&utm_content=direct_display&partner_uid=HashedMail

Blog

Volvo Trucks, ABC Lojistik’e 301 Adet Volvo FH Çekici Teslimatını Gerçekleştirdi

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ağır hizmet taşımacılığındaki markası Volvo Trucks’ın 301 Adet Volvo FH model çekicisini Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti.

İş Ortaklarımızın Çözüm Odaklı ve Hizmet Üreten Yol Arkadaşıyız

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka

Törende ilk konuşmayı gerçekleştiren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka, ABC Lojistik ile kurulan iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “İş ortaklarımızın bizi lojistik sektöründe öne geçmek için tercih ettiklerini biliyoruz. Bu sebeple Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. olarak iş ortaklarımızı sektörlerinde bir adım ileriye taşımak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.” Diyen Eşref Zeka, gerçekleştirdikleri teslimatın aslında bir sonuç değil bir başlangıç olduğunun altını çizdi. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş ve Volvo Trucks olarak satış sonrası hizmetlerde de proaktif, çözüm odaklı ve hizmet üreten bir yol arkadaşı olduklarını belirten Eşref Zeka, tüm ekip arkadaşlarıyla aynı hedefe aynı motivasyonla yürüdüklerini söyledi.

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen ve Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen ve Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström

 

Başarımız Müşterimizin Başarısıdır

Törende Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström de söz alarak kalite, güvenlik ve çevre duyarlılığı ile yaklaşık 130 ülkede faaliyet gösterdiklerini belirtti. Lindström “Volvo Trucks için müşterinin her şeyin merkezinde yer aldığını ve Volvo Trucks’ın başarısının müşterilerinin başarısı olduğuna inandığını söyledi. Lindström, “Volvo Trucks ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin 6 yıldır bu pazarda büyük bir uyum yaratarak üstün müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla müşteri sadakati sağladığına inanıyoruz’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya

Volvo Trucks’ta Hedef Sektörden Daha Hızlı Büyümek

Törende konuşan bir diğer isim de Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya oldu. Kıvanç Kızılkaya Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ortaklığıyla 2017 yılından bugüne kadar satış ve satış sonrası hizmetlere yönelik pek çok yatırıma imza attıklarını belirtti. Kıvanç Kızılkaya, iş ortaklarına finansman çözümleri de sunduklarını belirterek “Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçların finansmanını Volvo Finansal Hizmetler sağladı.  Volvo Finansal Hizmetler, Volvo Group ve Marubeni Corporation’un Türkiye stratejileri doğrultusunda, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun esnek kredi çözümleri sunmaya devam edecek” dedi. Tüm Türkiye’de yetkili servis ağlarını genişleterek sektördeki güçlerini gün geçtikçe arttırdıklarını belirten Kıvanç Kızılkaya, Volvo Trucks olarak gelecek dönemde ağır vasıta sektöründen daha hızlı büyümeyi ve pazar paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Volvo Trucks’ın Gücü ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Güvencesi Tercihimizdeki En Büyük Etken

Törende söz alan son isim ise filosunu 301 adet Volvo FH çekici ile güçlendiren ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen oldu. Ergun Bilen, bu yeni iş birliğinden duyduğu mutluluğu belirtti ve sözlerini “Filomuzu Volvo Trucks ile genişletmek bize güven veriyor. Volvo Trucks markasının gücü ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesi bu tercihimizdeki en büyük etken olmuştur. Finansman konusunda bizlere çözüm sunan ve araçlarımızın finansmanını sağlayan Volvo Finansal Hizmetler’e sizlerin huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum” diyerek sürdürdü. Bilen Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ile başlattıkları iş birliğinin lojistik sektörü ve tüm iş ortakları için hayırlı olmasını dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Volvo FH

Volvo FH, güvenliği, kalitesi ve verimliliğiyle lojistik sektörü tarafından en çok tercih edilen Volvo Trucks modellerinin başında geliyor. Volvo FH, farklı güç ve kabin modelleriyle ulusal ve uluslararası taşımacılık gerçekleştiren lojistik firmaları için uygun ve uyarlanabilir çözümler sunuyor. Güvenlik donanımları, sağlam yapısı, konforlu kabini ve verimliliği en üst seviyeye taşıyan teknolojileriyle Volvo Trucks markasının tüm karakteristik özelliklerini temsil eden Volvo FH, Türkiye’nin dev lojistik filolarının en çok tercih ettiği model olarak öne çıkıyor.

Tıkla Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog

CİTROEN’İN PARİS’TE GÖRÜCÜYE ÇIKARDIĞI MODELİ TRACTİON AVANT, BU YIL 90 YAŞINI KUTLUYOR

Citroën’in1934 yılındailk kez Paris’te görücüye çıkardığı efsanevi modeli Traction Avant, bu yıl 90. yaşını kutluyor.100 patentli otomobil olarak da bilinen Citroën Traction Avant, dönemin en modern çözümlerini bir araya getirmesiyle öne çıkıyor. Yenilik ve teknoloji anlamında zamanınınöncü modeli olan Traction Avant, önden çekişli olmasının yanında monokok şasi teknolojisine, hidrolik frenlere ve dört tekerleğin tamamında bağımsız süspansiyonlara sahip efsanevi bir model olarak tarihteki yerinikoruyor. Citroën Traction Avant, ilk bakışta fark edilen kendine özgü tasarımıyla da birçok nesli büyülemeyi başardı. İkonik model, ilk olarak 1934’te ‘7’ ismiyle pazara sunuldu ve ardından güç-aktarma sistemine atıfta bulunarak ‘Traction Avant’ adını aldı. O dönemlerde yol tutuşu ve konfor açısından tamamen yeni standartlar belirleyen Traction Avant’ın üretiminin sona erdiği 1957 yılına kadar 760.000 adet sattı.Bünyesinde döneminin pek çok yeniliğini barındıran Traction Avant modeli, hem konfor hem de teknik çözümler açısından markaya bugün bile ilham vermeye devam ediyor.

Citroën, 1934’te Paris’te görücüye çıkan Traction Avant modelinin 90. yıl dönümünü kutluyor. Efsanevi Traction Avant modeli, o yıllarda Citroën markasını yeniden lanse etmek ve kalıcı bir izlenim bırakmak için tasarlanmıştı. Citroën, 1919 yılında seri üretilen otomobillerini Avrupa’ya ilk kez ithal ederken 1921’de yarı-paletli araçlarıyla dikkat çekti. 1924 yılına gelindiğinde ise tamamen çelik gövdeyi ve 1932’de yüzer motoru icat eden Citroën, 1934’te Traction Avant modeli ile yenilikçi ruhunu vurgulamayı amaçlıyordu. Bu model, vergi sınıfı gereği ‘7’ ismiyle ticarileşti ve kısa sürede hem markayı hem de modeli  öne çıkaran bir yenilik olarak Traction Avant adını aldı.

Traction Avant modeli, önden çekişli aktarma sistemi, monokok şasisi, hidrolik frenleri ve dört tekerlekte bağımsız süspansiyon sistemi gibi döneminin en modern teknik çözümlerini tek bir modelde bir araya getirmesi açısından benzersizdi. Model, o zamanlar en iyi yol tutuşa sahip, en güvenli ve en konforlu otomobil olarak kabul ediliyordu. Bununla birlikte teknolojik gelişmelerden yoğun bir şekilde yararlanıyordu. Bunun yansıması olarak Traction Avant, ömrü boyunca 100 patentli otomobil olarak da anıldı. Traction Avant, Streamline’dan ilham alan özgün aerodinamik tasarımıyla kısa sürede simgesel bir Citroën modeli haline gelirken, aynı zamanda o yıllar için direnişçileri ve polisiye senaryolarıkonu alan birçok filmde oyuncu olarak sinema perdelerini de süsledi. Dünya çapında ün kazanan Traction Avant, üretimi sona erdiği 1957 yılına kadar 760.000 adet sattı.

Continue Reading

Blog

TotalEnergies İstasyonlarında Pegasus BolBol üyelerine 100 TL yakıt puan hediye

TotalEnergies İstasyonlarının Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştirdiği kampanya ile Pegasus BolBol üyelerine 100 TL yakıt puan hediye ediliyor. 3-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri yakıt alımlarında 100 TL yakıt puan kazanmak mümkün.

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle “Club TotalEnergies” mobil uygulaması indirilmeli, üyelik oluşturmalı ve uygulamadaki kampanyalar sayfasında ilgili kampanya seçilerek “Kampanya Kodunu Yazınız” alanına, Pegasus Hava Yolları tarafından iletilen kampanya kodunun yazılması gerekiyor. Hediye yakıt puan, ancak kampanya katılımı tamamlandıktan sonra gerçekleştirilen farklı günlerde ve tek seferde ikinci 1.500 TL ve üzeri yakıt alımlarında hediye ediliyor.

Bir üyenin sadece bir kez yararlanabildiği ve 10.000 kişi ile sınırlı kampanyada, kampanya kodu 31 Aralık 2024 tarihine kadar kullanılabiliyor. Hediye yakıt puanlarını kullanmak için TotalEnergies İstasyonlarında yakıt alımı öncesinde Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturulan QR kodunun ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasının ön saha görevlisine gösterilmesi veya yakıt alımı sonrası puanların, Club TotalEnergies mobil uygulaması üzerinden “Fiş Bilgileri ile Puan Yükleme” alanından yüklenmesi yeterli.

Continue Reading

Blog

Honda Motosiklet Günleri başlıyor

Honda Motosiklet Günleri’nin üçüncüsü 10 – 12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Honda’nın farklı segmentlerden oluşan geniş ürün gamının ve yeni modellerinin sergileneceği etkinlikte her yaştan motosiklet severin keyifli vakit geçirebileceği aktiviteler, söyleşiler, yarışmalar, seminerler ve test sürüşleri olacak.

Her geçen gün artan mobilite ihtiyacını karşılamak adına motosikletin önemine dikkat çekmek isteyen Honda, Türkiye’de motosiklet kültürünün ve bilincinin yaygınlaşması için çalışmalarına devam ediyor. Uzun yıllardır Motosiklet Gelişim Merkezi’nde binlerde kişiyi güvenli sürüş ile tanıştıran Honda, motosiklet kullanıcılarını ve motosiklet severleri bir araya getireceği Motosiklet Günleri etkinliğinin üçüncüsünü 10 – 11 – 12 Mayıs 2024 tarihlerinde Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Motosiklet tutkunları için yeni modellerin ön gösteriminin yapılacağı, test sürüşlerinin düzenleneceği, söyleşilerin, simülasyonların, yarışmaların, eğitimlerin ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı Honda Motosiklet Günleri’nde hem yetişkinler hem de çocuklar için birbirinden farklı etkinlikler gün boyunca devam edecek. Etkinliğe katılım, hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden doldurulan form aracılığı ile oluşturulan davetiyedeki QR kod kullanılarak ücretsiz olarak sağlanacak.

Yeni motosiklet modelleri ilk kez sergilenecek

Türkiye’nin 9 yıldır üst üste en çok satan motosiklet markası olan Honda’nın farklı segmentlerdeki geniş ürün gamının sergileneceği Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar ayrıca yılsonuna kadar satışa sunulacak olan SH125i modelini de görebilecek.

Honda’nın sevilen modellerini deneyimleme imkânı

Honda Motosiklet Günleri’nde katılımcılar Adventure, Bigscooter, Naked, Off-road, Supersport, Touring, Sporttouring, Scooter ve LMC segmentlerinden 22 farklı model ile test sürüşü gerçekleştirebilecek. Honda’nın üstün mühendisliği ve teknolojisiyle dikkat çeken modellerini deneyimlemek isteyenler hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden etkinlik süresince istedikleri gün ve saat için randevu oluşturarak test sürüşü yapabilecek.

Motosiklet dünyasının öne çıkan isimleri deneyimlerini paylaşacak

Motosiklet tutkunlarının sosyal medyada en çok takip ettiği isimler de Honda Motosiklet Günleri’nde olacak. Hem motosiklet sürüş deneyimlerini hem de takipçilerinin merak ettikleri konularda görüşlerini paylaşacak isimlerin yer alacağı söyleşilerde, katılımcılara motosiklet dünyasının dinamikleri hakkında bilgi verilecek. Söyleşi yapacak isimler, Honda’nın temel ilkeleri arasında da yer alan güvenlik başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı sürüş rotalarındaki deneyimlerini ve Honda modellerine yönelik kullanıcı yorumlarını da paylaşacak.

Çocuklar için de hem eğitici hem de eğlenceli etkinlikler sunulacak

Hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifli bir hafta sonu geçirmesi için birbirinden farklı etkinliklerin sunulacağı Honda Motosiklet Günleri’nde çocuklara, Honda’nın dünya çapında uyguladığı bir program olan Ayatori Eğitimi verilecek. Temel trafik ve güvenlik kurallarının aktarıldığı Ayatori Eğitimi’nin yanı sıra çocuklar için özel oyun alanları ve boyama etkinlikleri de olacak.

 

Continue Reading
Reklam
Reklam
Reklam

En Çok Okunanlar

Copyright © 2023