Connect with us
https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/208.html?utm_source=direct&utm_medium=DIS-RES&utm_campaign=peugeot208_sektorel_mart23_TR_AP_VN_2008-P24_OnGoing_DIS-RES_A_BRD_CLICKS_NA_ICE_&utm_content=direct_display&partner_uid=HashedMail

Kamyon-Çekici

IVECO’dan Tanöz Nakliyat’a Büyük Teslimat

İstanbul Tuzla’da faaliyetlerini sürdüren Tanöz Nakliyat yeni nakliye araçlarının alımı için IVECO’yu tercih etti. Iveco Otomotiv tarafından gerçekleştirilen anlaşmada Tanöz Nakliyat’a satılan 25 S-Way çekici periyodik bakım anlaşmalı olarak teslim edildi.

Geniş hizmet ağıyla müşterilerinin sektörel ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamak için alanında uzman ve deneyimli personeli ile faaliyetlerini sürdüren Tanöz Nakliyat araç seçiminde de profesyonel davrandı. Tanöz Nakliyat, ağır, orta ticari kamyon ve hafif ticari araçların üretimi, geliştirilmesi ve pazarlanması alanında uluslararası bir lider konumunda olan IVECO’yu tercih etti. Türkiye çapında geniş satış ve servis ağı ile hizmet veren IVECO Türkiye’nin Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv tarafından Tanöz Nakliyat’a firmanın seçtiği AS440S57T/P + Diamond, AS440S53T/P + Full, AS440S49T/P + Full modellerinden oluşan IVECO S-Way çekicilerin teslimi tören ile gerçekleştirildi. Toplam 25 adet IVECO S-Way çekicinin teslim töreni 13 Haziran Salı Günü Iveco Otomotiv’in Samandıra’da bulunan araç parkında gerçekleşti. Tanöz Nakliyat’ın 120 adetlik araçtan oluşan filosunun 100 adedini IVECO modelleri oluşturuyor.

hakki-isinak-1.jpg

TANÖZ YOLA YİNE IVECO İLE DEVAM EDECEK

Düzenlenen törende kısa bir konuşma gerçekleştiren IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ‘’Öncelikle Tanöz Nakliyat’a IVECO araçlarımıza güvenip yine bizi tercih ettiği için hepinizin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Şimdiye kadar 100 adet IVECO araç satışı gerçekleştirdiğimiz Tanöz Nakliyat ağır yük taşımacılığında iddialı olan ve farklı özelliklere sahip 25 adet IVECO S-Way’i tercih etti. Özellikle ülkemizin dört bir yanına ağır taşımacılık yapan Tanöz, tercih ettiği IVECO araçlarımızla kat edeceği mesafeleri güvenle, konforla ve tasarruflu bir şekilde gerçekleştirecek. Bakım ve Onarım Kontratlı yapılan bu satışla Tanöz bizlere, ‘Size tamamen güveniyorum’ mesajı da veriyor. Bu işte partneriz her sıkıntıda yanınızdayız ve yanınızda olacağımıza buradan ben ve ekibim adına sizlere söz veriyorum. Siz ve sizler gibi müşterilerimizle daha da büyüyeceğiz. İyi ki varsınız. IVECO güvencesiyle yola devam edecek olan Tanöz Nakliyat’a IVECO ile uzun mesafeler, iyi yolculuklar ve hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak’tan sonra Tanöz Nakliyat Genel Müdürü Serdar Tan’ın da kısa konuşmasında IVECO’ya teşekkür ederek uzun yıllardır marka ile çalıştıklarını ve çok iyi bir iş birliği içersinde olduklarını dile getirdi. Bir aile gibi olduklarını da sözlerine ekleyen Serdar Tan, IVECO dışında başka bir firma ile çalışmayı düşünmediklerini ifade etti.

Tanöz Nakliyat’tan bir çok yöneticinin de davet edildiği teslim törenine IVECO yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

serdar-tan-ve-hakki-isinak-1.jpg

IVECO S-WAY, TASARRUF İLE KONFOR BU KABİNDE BİRLEŞTİ

Sürücü için mükemmel bir yol arkadaşı olan IVECO S-Way, filo sahibi için de ideal bir çözüm ortağı. Çevre dostu S-Way yakıt tasarrufu, ihtiyaca göre tasarlanmış kabin dizaynı, gelişmiş teknik özellikleri ve sürücü için çok önemli olan konforlu koltukları ile oldukça iddialı. Araçlar, CO2 emisyonlarını azaltan ürün özelliklerinin yanı sıra tamamen yenilenmiş kabin tasarımı ile göz dolduruyor. IVECO S-Way, aerodinamik performansını en üst düzeye çıkarmak için her ayrıntı dikkatle tasarlanmış. Hava akışını optimize etmek ve yakıt verimliliğinde önemli bir artış sağlamak için tüm detaylar düşünülmüş. Kaputun altındaki yeni motor serisi ve bileşenler, performans ve yakıt verimliliğinde çıtayı yükselterek iş üretkenliğini önemli bir ölçüde artırıyor.

HER ARACIN BAKIM VE ONARIM KONTRATI IVECO’DAN

IVECO’nun bakım onarım kontratı ile ilgili bilgiler paylaşan IVECO Türkiye Yedek Parça Müdürü Mehmet Ayaz ‘’Sektörün önem verdiği konulardan biri olan araçların bakım ve onarım maliyetlerinin düşük ve öngörülebiliyor olmasıdır. IVECO, “Elements” adı verilen “Bakım Onarım Kontratları” ile müşteri beklentilerini bu anlamda tam da istenildiği gibi karşılamaktadır. IVECO markası, müşteri koşullarını ve yıllık kat edilen kilometreleri esas alarak farklı kapsam alanlarına sahip kontratlarını müşterilerine sunmaktadır’’ dedi.

ELEMENTS KONTRATLARININ SAĞLIDIĞI FAYDALAR

  • Müşterilerin yatırımlarının değerinin uzun vadeli korunmasına yardımcı olmak.
  • Orijinal yedek parça ve yetkili servis bakımları ile aracın ikinci el değerini yükseltmek.
  • Araç bakımlarının planlanmasına yardımcı olmak, serviste kalış sürelerini azaltmak ve sürekli birinci sınıf güvenli araç kullanımını desteklemek.
  • Bakım ve onarımların orijinal IVECO yedek parçaları kullanılarak bu bakımların IVECO Yetkili Servis Ağı tarafından gerçekleştirilmesini sağlamak.
Tıkla Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamyon-Çekici

DAF Trucks, en iyi performans gösteren tedarikçileri ödüllendiriyor

DAF, tedarikçilerin ürün geliştirme, operasyonlar ve satış sonrası destek alanlarındaki başarılarını değerlendirmek için kapsamlı Tedarikçi Performans Yönetimi Programından (SPM) yararlanıyor. DAF’ın Eindhoven’daki genel merkezinde düzenlenen 2024 DAF SPM Recognation Event sırasında çok sayıda tedarikçi onurlandırıldı.

Bir PACCAR şirketi olarak DAF, her yıl SPM Programında en iyi performans gösteren tedarikçilerini ödüllendiriyor. Bu onur, SPM Uzmanı, Lider ve Başarılı statüsüne ulaşan tedarikçilere verilir. SPM Programı, DAF ile tedarikçileri arasındaki işbirliğini ve sürekli iyileştirmeyi teşvik ederek performans iyileştirmelerine ve ürün yeniliklerine yol açar.

“DAF, 2023 SPM ödülünü kazananları ödüllendirmekten mutluluk duyuyor. DAF Yönetim Kurulu Üyesi ve PACCAR Satın Alma İcra Direktörü Jos Smetsers, “SPM Programına gösterdikleri bağlılık, DAF ile güçlü ortaklıklarını gösteriyor” dedi. “DAF’ın başarısına olan katkılarına değer veriyoruz”,

2023 SPM Ustaları:

Bharat Forge (Hindistan –güçlendirilmiş aks ve motor bileşenleri), Fiberpachs (İspanya – dış metal levha bileşen parçaları), Schulz Automotiva (Brezilya – demir döküm çözümleri), Ramkrishna Forgings (Hindistan – güçlendirilmiş aks bileşenleri), Theuws Group (Hollanda – dış bileşenler), Goodyear (ABD – lastikler) ve Berco (Hollanda – iç bileşenler).

Ayrıca 22 tedarikçi 2023 SPM Lideri, 47 tedarikçi ise 2023 SPM Lideri olarak onurlandırıldı. 2023 SPM Başarılıları:”Tedarikçilerin bağlılığı başarımız için kritik önem taşıyor ” dedi. “Bu tedarikçilerin SPM Programındaki çabalarını ve başarılarını büyük ölçüde takdir ediyoruz.”

Continue Reading

Kamyon-Çekici

DAF Trucks Vlaanderen “Factory of the Future” seçildi

DAF Trucks Vlaanderen “Factory of the Future” (Geleceğin Fabrikası) ödülüne layık görüldü. Bu prestijli ödülle, DAF’ın Belçika Westerlo’daki kabin ve dingil fabrikasının, dünyanın alanında en modern tesislerinden biri olarak en gelişkin ve ileri teknolojiye sahip bir tesis haline dönüşümünün etkileyici hikayesi takdir görüyor.

Belçika teknoloji federasyonu Agoria, her yıl Belçika’daki belirli sayıda öncü ve sürdürülebilir üretim tesisine Factory of the Future sertifikalarını teslim ediyor. Agoria; Flaman, Valon ve Brüksel bölgesinde teknoloji ve metal endüstrisinde 2000’den fazla şirket ve 320.000 çalışanını temsil ediyor. Belçika endüstrisinin gücünü artırmak için yenilikçiliği teşvik etmeyi amaçlıyor.

“Harika bir örnek”
 “DAF Trucks Vlaanderen, ‘Factory of the Future’ için harika bir örnek. Teknoloji sektörümüz, yalnızca güçlü şekilde yeniliği sürdürerek uluslararası alanda rekabet edebilir. Bunu teşvik etmeye ve desteklemeye devam etmeliyiz. Verimliliğimizi artırmanın ve Avrupa endüstrisinin içinde bulunduğu dijital ve çevre dostu yarışı önde götürmenin en iyi yolu bu! Bu aynı zamanda Flaman endüstri politikasının da mutlak odak noktası olmalıdır,” diyor Agoria Flaman Genel Direktörü Jolyce Demely.

“Gerçek ekip başarısı”
DAF Trucks için bu başarı, tesisin yeni nesil araçların üretimine hazırlanmak için yaşadığı önemli geçişin gerçek bir kanıtı.
“Öncelikle bu, gerçek bir ekip başarısıdır. Birlikte çevre dostu boya atölyesi, son derece robotize beyaz gövde tesisi ve iş arkadaşlarımız için olağanüstü ergonomi sunan yepyeni iç döşeme hattı gibi tamamen yeni bir kabin fabrikası geliştirip gerçekleştirdik,” diyor DAF Trucks Vlaanderen İdari Direktörü Stijn Van Eyken.

Van Eyken sözlerine şöyle devam ediyor: “Ayrıca, dingil fabrikası en yüksek kalitenin yanı sıra optimum çalışma koşulları da sunacak şekilde tamamen yeniden tasarlandı. Yeni Nesil DAF XD, XF, XG ve XG+ kamyonların, Westerlo’da üretilen mükemmel kabinler ve dingiller sayesinde de 2022 ve 2023 yıllarının International Truck of the Year ödülünü kazandığından eminim. ‘Factory of the Future’ ödülünü almak, yüksek teknolojili üretim sektörünün Belçika’da ne kadar başarılı olabileceğini bir kez daha gösteriyor.”

Sertifika, Flaman Başbakanı Jan Jambon tarafından Stijn Van Eyken’e verildi.

Continue Reading

Kampanya

Scania’dan Bakım Anlaşması Kampanyası

Scania, araçlarına özen gösteren ve en yüksek performansı elde etmek isteyen müşterileri için özel bir bakım anlaşması kampanyası sunuyor. Kampanya kapsamında, araç sahipleri yüzde 20’ye varan indirim ile 3 ay boyunca avantajlı kredi imkanından faydalanabilecekler.

15 Mart 2024 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan 4×2, 6×2 ve 8×2 araçlar yararlanabilecek. Sadece Scania Oil içeren paketler için geçerli olan bu kampanyanın kredi finansman şart ve seçenekleri VDF-Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. tarafından sağlanıyor.

60.000 TL tutara kadar olan kredilerde 3 ay vade için 0 ve 6 ay vade için yüzde 0,73 faiz tutarları geçerli olacak. 80.000 TL tutara kadar olan kredilerde 3 ay vade için 0 ve 6 ay vade için yüzde 1,72 faiz imkanından yararlanılabilecek.

Satılan her 2 Scania’dan 1’i Bakım Anlaşmalı

Scania’nın müşterilerinin araçlarının operasyonel devamlılığı ve servis bakımı ile en yüksek ikinci el değerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla sunduğu bakım anlaşmaları,

büyük ilgi görüyor. 2023 yılında satılan her 2 Scania araçtan 1’i bakım anlaşması tercih etti.

Türkiye geneline yayılmış tüm yetkili servislerde geçerli olan bakım anlaşmaları ile Scania, müşterilerinin araç bakım maliyetleri ile birlikte toplam işletme maliyetlerini daha da düşürmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

 

 

Continue Reading
Reklam
Reklam
Reklam

En Çok Okunanlar

Copyright © 2023