Connect with us
https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/208.html?utm_source=direct&utm_medium=DIS-RES&utm_campaign=peugeot208_sektorel_mart23_TR_AP_VN_2008-P24_OnGoing_DIS-RES_A_BRD_CLICKS_NA_ICE_&utm_content=direct_display&partner_uid=HashedMail

Teslimatlar

VİP ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE TIRSAN, NİCE 170’LERE ORTAK HEDEF KOYDULAR

Güvenilir lider Tırsan, salgına karşı gerekli tüm önlemleri alarak fiziki teslimat törenlerine hız kesmeden devam ediyor. Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından VİP Uluslararası Taşımacılık, treyler yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullandı. Firma, son yapmış olduğu yatırım ile 30 adet Tırsan T.SCD M Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli treyler ve 20 adet Talson TTG Tekstil Taşıyıcı aracını filosuna ekledi. Böylece VİP Uluslararası Taşımacılık’ın filosundaki toplam Tırsan araç sayısı 170’e yükseldi.

Türkiye’nin güvenilir lider Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan’ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve VİP Uluslararası Taşımacılık İşletme Müdürü Vedat Tutu katılım gösterdi.
Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “ Tırsan tartışmasız müşteri memnuniyetini ilk günden beri ilk önceliği olarak belirlemiştir. Ar-Ge merkezimizde sizin için ve sizlerle birlikte ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz. En geniş ürün gamımız ve geliştirdiğimiz teknolojilerimizle uluslararası arenalarda yarışmalara katılıyoruz, peş peşe birincilikler kazanıyoruz. Amacımız, size uluslararası standartlarda alabileceğiniz en iyi treyleri ve hizmetleri sunmak. Senelerdir olduğu gibi bugün de Tırsan araçları aldığınızda dünyada üretilmiş en iyi aracı alıyorsunuz. Bizim müşterilerimiz en iyisini hak ediyor ve Tırsan olarak bunun için çalışıyoruz’’ dedi. Müşterileri ile uzun soluklu işbirliklerine muazzam değer verdiklerinin altını çizen Nuhoğlu,“ VİP Uluslararası Taşımacılık ile uzun yıllardır çalışıyoruz.  Treyler yatırımında yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Filolarına kattıkları Çift Katlı Tenteli Perdeli Mega treyler ve Tekstil Taşıyıcı araçları ile müşterilerine uzun yıllar verimli ve güvenilir hizmetler vereceklerini biliyoruz. Daha uzun seneler kendileriyle işbirliğimizin güçlenerek devam edeceğine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

“Tırsan Kalitesinden Asla Vazgeçmeyiz”

VİP Uluslararası Taşımacılık İşletme Müdürü Vedat Tutu konuşmasında, “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, filomuzdaki araçların kalitesi ve verimliliği bizim için çok önemli. Bundan dolayı treyler yatırımlarımızda ilk tercihimiz her zaman Tırsan olmuştur” dedi. Tutu, “Tırsan, ihtiyaç duyduğumuz her konu ve koşulda firmamıza çözüm sundu. Tırsan’ın sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağı ve kaliteli hizmetlerinden çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

Firma faaliyetleri hakkında da bilgi veren Vedat Tutu, “VİP Uluslararası Taşımacılık olarak, Hadımköy‘de 20.000 m2 açık alanımızda bulunan 5.000 m2 kapalı ihracat depomuz ve 6.000 m2 genel antrepomuzla müşterilerimize,  tekstil, kuru yük, otomotiv yedek parça ve tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Tırsan araçları, bu noktada firmamıza hem maliyet hem de zaman olarak büyük avantaj sağlıyor. Filomuza son olarak katmış olduğumuz,  Tırsan Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli treyler çift kat sistemi sayesinde yüksek hacimli yüklerimizin taşınmasında kolaylık sağlıyor ve ürünlerimizi güvenli şekilde taşıyabiliyoruz. Öte yandan tekstil taşımacılığı için kullandığımız Talson Tekstil Taşıyıcı araçlarımız, sahip olduğu Talfix® panelleri sayesinde hem tekstil hem de çift kat yükleme özelliği ile operasyonlarımızda kolay kulanım imkanı sunuyor.” açıklamasında bulundu.

Tırsan T.SCD M Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli Treyler Özellikleri

Tırsan T.SCD M Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli treyler, 2.950 mm’lik iç net yüksekliği ve çift kat sistemi ile esnek yük kapasitesi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Treylerin beşinci tekerlek yüksekliği 950 mm, king pin kapasitesi ise 12.000kg dir. Tırsan Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli aracı, yük emniyeti için 5 x 2 kayar yan baba ile donatılmıştır. Aracın şasesi ISO 1726 standardına uygun, yüksek kaliteli ve yüksek mukavemetli S460 MC çelikten üretilmiştir.
Araç, Tren Yükleme Sistemi opsiyonu sayesinde filo yönetiminde esnekliği artırmak üzere geliştirilmiştir. Bu opsiyon içerisinde, 2 x 2 adet Tren Vinç Bağlantı noktası ile Tren Yükleme için özel tasarlanan dingil hava yastıkları bulunmaktadır. Sistem, “e-f-g-i” vagon tipleri ve P400 tünel tiplerine de uyumludur.
Ayrıca T.SCD M Mega Çift Katlı Tenteli Perdeli treyler, sahip olduğu seviyeli çatı kaldırma sistemi sayesinde; 2.950 ve 3.000 mm iç net opsiyonları ile maksimum yükleme imkânı sunuyor ve yükleme esnasında 500 mm ekstra kaldırma özelliği ile operasyonel hız ve verimlilik avantajı sağlamaktadır.

Tıkla Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teslimatlar

TIRSAN’DAN, KAÇMAZLAR’A 50 ADETLİK DEVBİTÜM TANKERİTESLİMATI

Güvenilir lider Tırsan; Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında emniyetli hizmet veren, Kaçmazlar Lojistik’e 50 adet Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker teslim etti.

Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Güvenilir lider Tırsan Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimatlara hız kesmeden devam ediyor.

Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Kaçmazlar Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kaçmaz ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Osman Keleş katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ADR mevzuatına dikkat çekerek, “Türkiye’de 2014 yılında yürürlüğe giren ADR mevzuatı çerçevesinde onaylı tanker ve silolarını 2002 yılından itibaren üreten ve Türkiye’de tehlikeli madde taşımacılığı alanında uluslararası standartların uygulanması konusunda sektöre öncülük eden Tırsan, uluslararası deneyimleriyle ürettiği ürünleri ile müşterilerin rekabet gücünü artırmaya devam etmektedir. Avrupa’da pazar lideri, ADR mevzuatına tam uyum gösteren araçlarımız, özel tasarımları ve kaliteli ekipmanlarıyla kullanıcılarına, emniyet, işletme maliyeti ve kullanım ömrü açısından en elverişli çözümü sunmaktadır. Akaryakıt taşımacılığının öncü firmalarından Kaçmazlar Lojistik’e Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerlerinin teslimatını gerçekleştirmekten çok memnunuz, gelecekte de iş birliğimizin devam edeceğine inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Güvenli Akaryakıt Taşımacılığında Tek Adresimiz Her Zaman Tırsan

Kaçmazlar Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Kaçmaz da yaptığı konuşmada, “Tehlikeli madde taşımacılığında farklı coğrafyalar özelindeki regülasyonlar, yol koşulları ve müşteri talepleri sürekli sürekli olarak değişiyor. Bu talepleri sadece tam anlamı ile karşılayan Tırsan’ın üretmiş olduğu ADR’li Tankerlerdir. Son olarak filomuza katmış olduğumuz Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerlerinin şasi tasarımı ve alüminyum malzemeden üretilmesi sayesinde 6.300 kg boş ağırlık ile daha fazla ve güvenli yük taşıyabiliyoruz. Bu yüzden, güvenli akaryakıt taşımacılığında Tek Adresimiz her zaman Tırsan” dedi.

Kaçmaz sözlerine şu şekilde devam etti, “Sektör; efektif, profesyonel, kurumsal, esnek, maliyet ve hizmet odaklı, sürekli kendini geliştiren, lojistik desteğini birebir karşılamayı hedefleyen çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar. Kaçmazlar Lojistik’in farklılığı iste bu noktada ortaya

çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, kurucu üyelerimizin akaryakıt sektöründe oluşturdukları müşteri odaklı yaklaşımdan aldığımız güçle ve sektörün ihtiyacı olan profesyonel ve akılcı çözümler üretebilen operasyon ekibimizle hizmet vermekteyiz. Türkiye geneline yayılan, stratejik bölgelerdeki ofislerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve minimum maliyetler çerçevesinde hizmetler sunabilmekteyiz. Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tankerleri, her türlü iklim koşuluna uygun farklı izolasyon seçenekleri ve ısıtma sistemleri ile firmamızın ve müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Son yapmış olduğumuz alımla birlikte filomuzdaki Tırsan araç sayısını 85 adede yükselterek filomuzu daha da güçlendirdik. Daha uzun yıllar birlikte başarılı işler yapacağımıza inancımız tam” ifadelerinde bulundu.

Kässbohrer Bitüm Taşıyıcı Tanker K.STS 32 Araç Özellikleri

Tırsan’ın Kässbohrer paslanmaz çelik malzemeden üretilen Bitüm Tankeri, özel teknolojili alüminyum malzemeden üretilen şasisi ile 6.300 kg boş ağırlığıyla sınıfının en hafifidir. Bu sayede daha fazla yükleme kapasitesiyle, müşterilerinin kazancını artırmaktadır.

Kässbohrer Bitüm Tankeri, her türlü iklim koşuluna uygun farklı izolasyon ve ısıtma sistemleri seçenekleri ile kullanıcıların farklı çalışma koşullarında kolay ve sorunsuz çalışma avantajı sunar. Ayrıca, Bitüm Tankerleri, tasarım gücü sayesinde sınıfının en hızlı boşaltımını gerçekleştirerek operasyon maliyetlerini de azaltır.

Tırsan’ın Bitüm Tankerleri, hem Almanya TÜV SÜD tarafından verilen tip onayı ve ADR belgesine, hem de TSE sertifikasına sahiptir. ADR belgelendirme süreci, tasarım sürecinden başlayarak; kaynak, sızdırmazlık, basınç ve fonksiyonellik olmak üzere birçok testten oluşmaktadır.

Continue Reading

Teslimatlar

MAN’dan İzmir ve Bingöl firmalarına 5 adet ödüllü Lion’s Coach teslimatı

Seyahat sektöründe ödüllü otobüsleri ile fark yaratan MAN, Türkiye’nin Doğusundan-Batısına sektörün köklü firmalarına otobüs teslimatını sürdürüyor. Turizm taşımacılığı yapan İzmir merkezli Fulya Turizm, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 3 adet, Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. “Hasın Hizmeti Güneşin Doğduğu Yerdedir” sloganı ile yolcularına hizmet veren Bingöl’ün öncü firmalarından Öz Has Bingöl ise, yeni araç yatırımında MAN’ı tercih etti ve filosuna 2 adet ödüllü Lion’s Coach kattı.

 

MAN Ailesi’nin, Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödüllü üyesi Lion’s Coach, seyahat sektöründe işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Güvenlik, konfor, ileri teknoloji, ekonomik ve sürdürülebilirlik gibi birçok ayrıcalığı bir arada sunan Lion’s Coach, sahip olduğu üstün özellikleri ile yolculara eşsiz bir seyahat deneyimi sunuyor.

 

Yeni turizm sezonunda müşterilerine bu eşsiz seyahat deneyimini sunmak isteyen İzmir bölgesinin taşımacılık sektöründeki köklü firması Fulya Turizm de filosunu ödüllü MAN Lion’s Coach otobüsleri ile güçlendirdi. İzmir ve Seferihisar bölgesinde turizm taşımacılığı yapan şirket, yeni araç yatırımları kapsamında filosuna 3 adet MAN Lion’s Coach kattı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A. Ş. Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu ile Fulya Turizm’in sahibi Hüseyin Kocaer, firma yetkilileri Mustafa Kocaer ve Efe Kocaer katıldı.

 

“Yeni turizm sezonuna yepyeni MAN Lion’s Coach’larla hazırız”

 

Törende konuşan Fulya Turizm’in sahibi Hüseyin Kocaer, sezon öncesi filolarını yeni otobüslerle güçlendirmekten mutlu olduklarını belirterek, “Beklentinin yüksek olduğu bir turizm sezonuna giriyoruz. Turizm taşımacılığı yapan bir firma olarak, biz de bu yeni turizm sezonuna yepyeni MAN Lion’s Coach otobüslerimizle hazırız. MAN, bizim gerek araç kalitesi gerekse de satış sonrası hizmetleri ile yol arkadaşlığına güvendiğimiz çok önemli bir marka. Bu nedenle de yeni araç yatırımımızda MAN’ı tercih ettik. Son aldığımız 3 yeni otobüs ile birlikte filomuzdaki MAN otobüs sayımızı 5’e yükseldi” dedi.

 

Öz Has Bingöl, hizmetin hasını MAN Lion’s Coach ile verecek

 

Ödüllü Lion’s Coach’u tercih eden bir başka firma ise, Doğu Anadolu bölgesinin önemli firmalarından Öz Has Bingöl oldu. “Hasın Hizmeti Güneşin Doğduğu Yerdedir” sloganı ile yolcularına kaliteli hizmet veren Bingöl’ün öncü seyahat firması Öz Has Bingöl, yeni otobüs yatırımında MAN’ı tercih etti. Firma, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen törenle filosuna 2 adet, 2+1 koltuklu MAN Lion’s Coach kattı. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer, firma sahibi Garip Çağdaş, ekibi ve kaptanlara sembolik MAN anahtarını teslim etti.
Törende, neden MAN Lion’s Coach’u tercih ettikleri hakkında bilgi veren Garip Çağdaş, “MAN Lion’s Coach otobüslerini yollarda görüyor ve çok beğeniyorduk. Ekibimizin ve kaptanlarımızın tercihi ve talebi doğrultusunda biz de yeni otobüs yatırımımız için MAN’ı tercih ettik. MAN Lion’s Coach sektörde modern tasarımları, rahat yolcu koltukları, yüksek güvenlik standartları, ekonomik yakıtı ve işletme maliyetleri ile ilgi haline gelmiş durumda. Biz de bu ödüllü otobüsleri inceledik ve çok beğendik. Halkımızın rahat ve konforlu seyahatleri için filomuza 2 adet Lion’s Coach kattık. Yeni otobüslerimiz, hizmetin hasını vermeye çalıştığımız hemşehrilerimize ve tüm yolcularımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

“Aldığı prestijli ödüller, Lion’s Coach’a olan ilginin haklılığını ortaya koyuyor”

MAN Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer ise, MAN Lions Coach’a olan ilginin artarak devam ettiğini vurgulayarak, şunları söylediler:

“2020 yılında ‘Coach of the Year- Yılın Otobüsü’ ödülünü alan Lion’s Coach, sunduğu birçok ayrıcalıkla rakiplerinden ayrışıyor. Bunların başında ise, güvenlik, konfor, üstün teknoloji ve ekonomi geliyor. Geçen yıl ise, tüm bu üstün niteliklerine eklediği sürdürülebilirlik özelliğiyle de 2022 yılında Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’nü aldı. Küresel platformlardan aldığı bu prestijli ödüller ve sahip olduğu üstün nitelikler de Lion’s Coach’u ülkemizin bir ucundan diğer ucuna seyahat firmalarının tercihi haline getiriyor” diyerek, yeni otobüslerin her iki firmaya hayırlı olması temennisinde bulundular.

Continue Reading

Teslimatlar

Karsan’dan İtalya’ya İlk e-ATAK Teslimatı

İtalya ile imzalanan Consip çerçeve sözleşmesi kapsamında Karsan, Sicilya adasında bulunan Catania’dan aldığı 18 adetlik e-ATAK sipaşinin 11 adedini teslim etti.

Yüksek teknolojili mobilite çözümleriyle ünü Avrupa sınırlarını aşan Karsan, yurt dışındaki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Avrupa’yı adeta elektrikli mobilite kavramıyla tanıştıran Karsan, hedef pazarlarından İtalya’daki teslimatlarını son sürat devam ettiriyor. Bu kapsamda Karsan, İtalya ile imzalanan Consip çerçeve sözleşmesi kapsamında, Sicilya adasında bulunan Catania’dan aldığı 18 adetlik e-ATAK sipaşinin 11 adedini teslim etti. 2023 başında Karsan’ın teslim ettiği 11 adet e-ATAK, bölgede hizmete girdi. Kalan 7 adetlik e-ATAK’ları ise bu yılın ortasına kadar teslim edilecek.

Catania’nın ilk elektrikli otobüsleri Karsan’dan!

Söz konusu 11 adet e-aracın, Karsan’ın İtalya’ya teslim ettiği ilk e-ATAK’lar olduğuna dikkat çeken Karsan CEO’su Okan Baş, “Bu otobüsler Catania’nın da ilk elektrikli otobüsleri oldu” dedi. Karsan’ın İtalya’daki varlığını günden güne güçlendirdiğini söyleyen Karsan CEO’su Okan Baş, 2023 yılında İtalya’nın en güneyinden en kuzeyine kadar dört bir yanında elektrikli Karsan otobüslerinin hizmet vereceğini vurguladı. Karsan’ın Avrupa’daki elektrikli toplu taşıma dönüşümündeki öncü rolüne dikkat çeken Okan Baş, “İtalya’da da toplu ulaşım dönüşümünde Karsan olarak en önemli oyunculardan biriyiz” diye konuştu.

catania-karsan-e-atak.jpegElektrikli midibüste hedef liderlik!

İtalya’nın Karsan için en önemli hedef pazarlardan birisi olduğunu vurgulayan Okan Baş, “Bu kapsamda İtalya merkezli Karsan Europe S.R. şirketimizle 2023 itibarıyla varlığımızı daha da güçlendirecek adımlar atıyoruz. Karsan e-ATAK ile Avrupa’da elektrikli midibüs segmentinin lideriyiz. Teslim edeceğimiz yeni siparişlerle birlikte e-ATAK modelimizin, 2023 yılında da İtalya’da elektrikli midibüs segmentinin lideri olacağını öngörüyoruz. Öte yandan Avrupa’da 6 metreden 18 metreye kadar uzanan elektrikli ürün gamımız ile toplu ulaşımın her boyutta ihtiyacına cevap verebilen ilk ve tek Avrupa markasıyız” dedi.

Continue Reading

En Çok Okunanlar

Copyright © 2023